ورزشی

کشتی فرنگی بازی‌های آسیایی؛کاویانی نژاد به فینال رسید/سهرابی ضربه فنی شد

دو نماینده خوزستانی عضو تیم ‌ملی کشتی فرنگی ایران در بازی های آسیایی هانگژو از صبح امروز رقابت خود را آغاز کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، دو نماینده خوزستانی عضو تیم‌ملی کشتی فرنگی ایران در بازی های آسیایی هانگژو از صبح امروز رقابت خود را آغاز کردند.

امین کاویانی‌نژاد در روزن  ۷۷ کیلوگرم این رقابت ها در دور اول موفق شد فرنگی کار کره جنوبی را مغلوب کند. او در دور دوم نیز حریف ازبکستانی را از پیش رو برداشت و راهی نیمه نهایی شد. کاویانی نژاد دارنده مدال‌های طلای نوجوانان و جوانان جهان در نیمه نهایی مقابل فرنگی کار چینی برنده مبارزه بود و راهی فینال شد. دیدار فینال عصر امروز برگزار می‌شود و کاویانی‌نژاد برای کسب مدال طلا به روی تشک خواهد رفت.

هم چنین دانیال سهرابی در وزن ۶۷ کیلوگرم که در جهانی صربستان ناکام بود، این بار در بازی های آسیایی هانگژو برای کسب مدال تلاش خود را آغاز کرد اما از رسیدن به فینال بازماند؛ او  در دور نخست حریفی از کره شمالی را شکست داد و در دور دوم برابر فرنگی کار کره جنوبی به برتری رسید و به نیمه نهایی صعود کرد.

سهرابی در نیمه نهایی در حالی که با حساب ۹ بر صفر از کشتی گیر قزاقستانی پیش بود، غافلگیر و ضربه فنی شد. بر این اساس سهرابی نتوانست به فینال صعود کند. او عصر امروز در رده بندی برای کسب مدال برنز مبارزه خواهد کرد.

امین میرزازاده طلایی رقابت‌های جهانی صربستان دیگر فرنگی کار خوزستانی تیم ملی است که در جریان این رقابت ها در دسته ۱۳۰ کیلوگرم به روی تشک خواهد رفت.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا