دسته‌بندی نشده

ماجرای فروش شیرخشک با کدملی چیست؟

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: هدف از توزیع شیر خشک با کدملی و سال تولد نوزاد، جلوگیری از خروج محصول از چرخه توزیع است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، مسعود مهدوی نیا، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور درجمع خبرنگاران به کمبود شیرخشک در استان و فعالیت‌ های صورت گرفته برای رفع این مشکل اشاره کرد و اظهار داشت: با افزایش سهمیه شیر خشک و ورود این محصول به بازار، کمبود این محصول از ۵۰ درصد به ۲۰ درصد کاهش یافته است.

 وی با اشاره به تعیین داروخانه‌ های منتخب برای توزیع شیر خشک در استان افزود: متقاضیان شیر خشک نان می ‌توانند با ارائه کد ملی و اعلام سال تولد نوزاد نسبت به دریافت محصول اقدام کنند.

مهدوی نیا هدف از توزیع شیر خشک با شرایط یادشده را جلوگیری از خروج محصول از چرخه توزیع عنوان کرد و ادامه داد: در روزهای شنبه و یکشنبه، شیر خشک نان در استان توزیع شده است. 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به توزیع شیر خشک آبتامیل و ببلاک در روز‌های قبل اشاره و اضافه کرد: کار توزیع این محصول با نام‌ های تجاری یاد شده در روز‌های آینده ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول با بیان اینکه محصول بیومیل نیز به میزان کافی وجود دارد، گفت: از والدین خواهشمندیم برای پیگیری شیر خشک خاص با سامانه ۱۹۰ و یا ساعت کاری با شماره ۰۶۱۳۲۲۳۲۳۴۶ الی ۵۰، داخلی ۱۰۳۶ تماس بگیرند تا برای رفع مشکل راهنمایی شوند و باسهولت محصول مورد نظر را خریداری کنند.

به گفته مهدوی نیا؛ کیفیت همه شیر خشک‌های موجود در بازار یکسان است و درصورتیکه دستگاه گوارش شیرخوار واکنشی به این مکملغذایی نشان نمی‌دهد، می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

درحال حاضر شیر خشک با نام تجاری نان در مناطق زیتون کارمندی، کیانپارس، گلستان، نادری، سی‌متری و بیمارستان ابوذر اهواز توزیع می‌شود.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا