ورزشی

رضایی: شک نکنید به خاطر شادی گلم از مس جدا شدم/ الهامی از کلمه‌ای استفاده کرد که در شخصیتم نبود

هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: مطمئن باشید که به خاطر شادی گل فصل گذشته‌ام مقابل ساکت الهامی از مس رفسنجان جدا شدم.

 فصل گذشته در جریان رقابت‌های جام حذفی فوتبال بین تیم‌های هوادار تهران و مس رفسنجان، ساکت الهامی سرمربی وقت هوادار که اخراج شده بود پس از بازی در اظهارنظری گفت که این تیم‌ها را با چهار پیرزن هم می‌توانند ببرند. در بازی هفته بیست‌ویکم لیگ برتر بین همین دو تیم، مس در حالی با یک گل برنده شد که مهرداد رضایی زننده گل مس شادی گل جالبی نشان داد تا به نوعی پاسخ کُری الهامی را بدهد.

با گذشت زمان، الهامی برای لیگ بیست‌وسوم سرمربی مس رفسنجان شد و این تصور به وجود آمد که رضایی از جمع نارنجی‌پوشان جدا شود، ولی با صحبت‌های رد و بدل شده در نهایت در این تیم ماند. شب گذشته اما، خبرهایی منتشر شد که رضایی به دلیل برخی رفتارها از مس جدا شده است.

مهرداد رضایی: درباره اینکه گفته می‌شود به دلیل شادی گل فصل گذشته‌اش از این تیم جدا شده است، گفت: شک نکنید به خاطر اتفاقات و شادی گلم جدا شدم. ابتدای فصل با ساکت الهامی در این باره صحبت کردم که گفت اصلاً چنین بحث‌هایی نیست و آن موضوع را فراموش کرده است. یکسری بحث‌های مالی بود که گفتند انجام می‌دهند. به مرور زمان هر دو سه روز یک بار اتفاقاتی می‌افتاد که به شخصیت من توهین می‌شد. در بازی تدارکاتی با تراکتور تبریز متوجه شدم ایشان (الهامی) دنبال همان بحث‌های سال گذشته است تا من جدا شوم.

وی افزود: مگر می‌شود پنج سال در مس زحمت بکشید و این تیم را دوست داشته باشید و بخواهید به راحتی جدا شوید؟ صد در صد جدایی‌ام به دلیل همان شادی گل بود. هر چقدر بگویند جدایی‌ام ربطی به آن موضوع ندارد، دروغ است. آنها می‌خواستند من وارد جریانی شوم که جلوی آن را گرفتم. ابتدا با من صحبت کردند و گفتند این بحث‌ها نیست، ولی به مرور زمان متوجه شدم دنبال این هستند که وارد فضای دیگری شوم. فوتبالی‌ها متوجه می‌شوند که چطور می‌توان یک بازیکن را فوتبالی اذیت کرد. دقیقه 10 بازی با تراکتور تعویض شدم و الهامی از کلمه‌ای استفاده کرد که در شأن و شخصیتم نبود. خیلی به خاطر تیمم صبوری کردم. من برای مس زحمت کشیدم و مجموعه مس هم برای من زحمت کشید. مطمئناً اگر ادامه پیدا می‌کرد، همان هفته اول لیگ اتفاقاتی برای من می‌افتاد.

«شادی گل من جواب کُری‌ها بود.»، هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان با بیان این جمله یادآور شد: قبل از شروع تمرینات پیش‌فصل به الهامی گفتم اگر ذهنیت دارید جور دیگری جدا می‌شوم، ولی الان توپ را زمین من انداخته‌اند تا همه چیز گردن من بیفتد. سرپرست محترم مس مصاحبه‌ای انجام داده و گفته است رضایی خودش می‌خواهد برود. در رابطه با بحث مالی، یک روز گفتند درست می‌کنیم، یک روز گفتند نمی‌توانیم و روز بعد عنوان کردند، مجوز نداریم. خیلی عصبی هستم، چون می‌توانستند از همان روز اول تکلیف را مشخص کنند تا کار به اینجا نمی‌کشید. با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و در جریان قرار دارد و گفتم اگر داستانی وجود دارد، در فضای مناسبی جدا شوم تا نه برای من و نه برای باشگاه بد نشود. گفتند این حرف‌ها دیگر چیست و بمان. اینها می‌دانستند باید چه کار کنند. ابتدا گارد نمی‌گیرند، ولی کم کم با رفتارهای‌شان نشان می‌دهند.

رضایی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود به دلیل درخواست محمد ربیعی سرمربی فصل گذشته او در مس و فعلی ذوب‌آهن اصفهان قصد جدایی دارد، گفت: اصلاً اینطور نیست و من پیشنهادی از ذوب‌آهن ندارم. ربیعی بازیکنی از مس را نگرفت. او می‌توانست مثل برخی از مربیان بازیکنانی را که با او کار کرده بودند، به ذوب‌آهن ببرد. جفرسون، شاهین توکلی، منشا، سیدمهدی حسینی و … بازیکن آزاد بودند ولی ربیعی از مس بازیکنی نگرفت.

وی در پایان در رابطه با اینکه به چه تیمی می‌رود، گفت: با این وضعیت هیچ چیزی مشخص نیست، ولی جایی که به من بی‌احترامی شود، نمی‌مانم.

انتهای پیام/عفراوی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا