سیاسی

جبلی: نامزدهای انتخابات می‌توانند تمام اطلاعات مکتوب و ویدیو‌های تبلیغاتی خود را در تلوبیون بارگذاری کنند

پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما در گفت‌وگو با فارس، جزئیات قرارگرفتن صفحه در تلوبیون برای نامزدهای انتخاباتی را تشریح کرد.

پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به ظرفیت ایجاد شده در تلوبیون برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی، گفت: ما در تلوبیون به ازای هر نامزد تایید صلاحیت شده یک صفحه تصویری در اختیار او قرار خواهیم داد.

وی افزود: این صفحه تصویری به گونه‌ای است که نامزد انتخاباتی قادر است تمام ویدیو‌های تبلیغاتی و اطلاعات مکتوب خود را که لازم برای عموم اطلاع رسانی کند در صفحه مربوط به خود بارگذاری کند و در آنجا به نمایش گذاشته می‌شود.

جبلی با اشاره به تاثیر این صفحه برای نامزدها تصریح کرد: نامزد انتخاباتی در این صفحه می تواند همچنین اسامی حامیان خود را هم اعلام کند.

رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ظرفیت تلوبیون با بیش از ۲۵ میلیون مشترک حتماً کمک خوبی برای تبلیغات نامزدهای انتخابات خواهد بود.

جبلی خاطرنشان کرد: این فعالیت باعث هم افزایی بین صفحه تلویزیون و تبلیغات تلویزیونی که بر روی آنتن پخش خواهد شد.

انتهای‌پیام/عفراوی

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا