اندیشه

تلاش برای احیای امر به معروف و نهی از منکر با عزم همگانی

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان گفت: اگر در اجرای امر به معروف و نهی از منکر بی‌تفاوت باشیم جامعه می‌میرد، در جامعه مرده نیز اگر امام جامعه را سر ببرند کسی ناراحت نمی‌شود و این بی تفاوتی مساوی با مرگ جامعه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، سرهنگ بهمن شهریاری، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان تلاش برای احیای امر به معروف و نهی از منکر را نیازمند عزمی همگانی دانست و گفت: با توجه به هجمه ‌های گسترده دشمنان تلاش‌ ها برای اجرای این مهم مضاعف و این فرهنگ‌ سازی ایجاد شود که همه در هر جایگاهی نسبت به اجرایی کردن این مهم جدیت ویژه‌ای داشته باشیم.

وی افزود: در دوره دفاع مقدس به خاطر روحیه بسیجی‌ گری که امام راحل ایجاد کرد، مردم پای انقلاب آمدند و محور خود فرماندهان و مسئولان بودند؛ اکنون نیز مسئولان باید در این امر پیشگام جامعه باشند.

این مقام مسئول با تقدیر از حسن نورانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در پیشگامی در ادای فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: در تمامی جلسات همیشه عنوان می‌شد که امر به معروف و نهی از منکر در جامعه از مدیران و روسای دستگاه‌ ها آغاز شود و امروز بنیاد شهید و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با پیشگامی در ترویج، توسعه و عمل تکلیف خود را به عنوان یک دین‌ دار، مومن و مسلمان ادا کرده و در این امر پیشرو و خط شکن عمل کرد و ما را به آرزوی قلبی‌مان رساند.

سرهنگ شهریاری با تاکید بر اینکه باید فرهنگ‌ سازی ایجاد شود که مردم نسبت به ناهنجاری‌ هایی که اتفاق افتاده بی‌ تفاوت نباشند و احساس مسئولیت کنند، یادآور شد: اگر در اجرای امر به معروف و نهی از منکر بی‌ تفاوت باشیم جامعه می‌میرد، در جامعه مرده نیز اگر امام جامعه را سر ببرند کسی ناراحت نمی‌شود و این بی تفاوتی مساوی با مرگ جامعه است.

وی با تأکید بر اینکه با اجرای این فریضه الهی نباید بگذاریم اشرار جامعه میدان بگیرند، عنوان کرد: مغز متفکر این اشرار در بیرون از کشور هستند؛ اکنون یک عده مزد بگیران در حال جولان دادن وجود دارند، البته تاریخ ایران پر از مزدبگیران شرقی و غربی است که همه این ‌ها مسئولیت ما را در جامعه کنونی سنگین ‌تر می‌کند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا