اندیشه

۲۶ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در کشور فعالیت می کنند

مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: هم اکنون در کشور ۲۶ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد راه اندازی شده است و یکی از برنامه‌های در دستور کار این ستاد طرح هر محله یک خبرنگار و تربیت کادر جوان برای مسولیت‌های مدیریتی در آینده می‌باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، حجت الاسلام خدادادی، مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در نشست دبیرخانه کانون‌ های فرهنگی هنری مساجد استان گفت:  کانون‌های مساجد در دوران ۳۰ ساله‌ی خود در عرصه‌های مختلف فرهنگی و هنری فعال و اثرگذار هستند.

حجت الاسلام خدادادی افزود: در این کانون‌ها برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری از جمله سرود، کتاب خوانی، تئاتر انجام می‌شود و رابط میان مساجد و کار‌های فرهنگی است.

وی ادامه داد: هم اکنون در کشور ۲۶ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد راه اندازی شده است و یکی از برنامه‌های در دستور کار این ستاد طرح هر  محله یک خبرنگار و تربیت کادر جوان برای مسولیت‌های مدیریتی در آینده می‌باشد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان نیز در این نشست تصریح کرد: بعد از انقلاب اسلامی اقدامات بزرگی در عرصه های مذهبی و فرهنگی در کشور انجام شده است .

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد با اشاره به ظرفیت های فرهنگی استان ابراز داشت: دولت مردمی در حوزه فرهنگ اقدامات خوبی را در دستور کار دارد و باید از ظرفیت های مساجد در بخش های فرهنگی و هنری استفاده شود .

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا