جبهه مقاومت

کمیته حمایت از فلسطین در خانه مطبوعات خوزستان راه اندازی شد

کمیته حمایت از فلسطین خانه مطبوعات خوزستان راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، اکبر بهاری، مسئول کمیته حمایت از فلسطین خانه مطبوعات خوزستان گفت: فلسطین یک مسأله انسانی و اسلامی است و این روز‌ها غده سرطانی با حمایت و پشتیبانی شیطان بزرگ به شکل وحشیانه در حال نسل کشی هستند.

بهاری با اشاره به اینکه فلسطین در راستای  حمایت از مقاومت مردم فلسطین و تلاش برای نابودی غده سرطانی کمیته حمایت از فلسطین راه اندازی شده است، افزود:  نباید دربرابر این جنایت سکوت کرد و همه آحاد جامعه انسانی در قبال مسأله فلسطین مسولیت دارند و با صدای مظلومیت مردم غزه و کرانه باختری را فریاد بزنیم.

وی تاکید کرد: دشمن با روایت سوگیرانه و وارونه رسانه‌ی دنبال عوض کردن جلاد و شهید است و کمیته فلسطین خانه مطبوعات خوزستان تلاش دارد در خنثی سازی این حربه به جبهه مقاومت کمک کند.

مسئول کمیته حمایت از فلسطین خانه مطبوعات خوزستان گفت:  ایجاد همدلی و هم افزایی بین فعالان جریان مقاومت اسلامی، برگزاری جشنواره مقاومت، تجلیل از فعالان حوزه مبارزه با فلسطین، اعزام خبرنگار به کشور‌های حوزه مقاومت، نشست‌های تخصصی در حوزه مقاومت از جمله برنامه‌های این کمیته است.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا