اجتماعیبرگزیده ها

وزیر کشور در بازدید از شبکه جهانی الاهواز: شبکه جهانی الاهواز بر معارف اسلام ناب تکیه کرده است

وحیدی گفت: شبکه جهانی الاهواز با پشتوانه فکری و فرهنگی خوبی که دارد روز به روز اثرگذاری بهتر و بیشتری در جامعه برجای خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، احمد وحیدی وزیر کشور امشب در بازدید از شبکه جهانی الاهواز  اظهار داشت: در عصری که امپراطوری رسانه غرب حاکم است و تلاش می کند رسانه های مستقل را از دور خارج کند؛ وجود مجموعه های مستقلی که بتوانند حقایق را به گوش جهانیان برسانند از اهمیت ویژهای برخوردار است؛ رسالتی که شبکه جهانی الاهواز امروز برعهده دارد بسیار مهم و حیاتی به شمار می ‌رود.

وحیدی بیان داشت: در دنیای امروز رسانه ها سازنده افکار عمومی هستند لذا اگر رسانه ها به دنبال حقایق ناب باشند؛ خدمت بزرگی به بشریت کرده اند و مردم را از زیر سلطه رسانه ای امپراطوری غرب و شرق نجات خواهند داد.

وزیر کشور تصریح کرد: شبکه جهانی الاهواز و مجموعه های مشابه ای که به صورت کامل مستقل با تکیه بر معارف ناب فعالیت ها را توسعه می دهند از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا مردمی که بیننده این شبکه هستند می‌ توانند از مقایسه آنچه که این کانال ها ارائه می کنند با کانال های منحط غربی به اثرگذاری مثبت این شبکه پی ببرند.

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات مدیران و دست اندرکاران شبکه جهانی الاهواز گفت: وجود شبکه جهانی الاهواز کار بسیار ارزشمندی است و با پشتوانه فکری و فرهنگی خوبی که دارد روز به روز اثرگذاری بهتر و بیشتری در جامعه برجای خواهد گذاشت.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا