برگزیده ها

هانی زاده: رژیم صهیونیستی در روزهای آینده منتظر اقدامات شوک کننده مقاومت باشد

معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز گفت: بدون شک روزهای آینده اتفاقات پیش بینی نشده ای با تاکتیت ها و سلاح های جدید از طرف مقاومت، اسرائیل را شوک خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، حسن هانی زاده، تحلیلگر برجسته مسائل بین المللی در برنامه قضایا و آراء شبکه جهانی الاهواز بیان داشت: دو حزب دولت آمریکا در حمایت از اسرائیل اختلافی با یکدیگر ندارند، تنها اختلاف آنها مسائل کوچکی بوده که متعلق به نقش دولت خودگردان فلسطینی است.

معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز بیان داشت: اغلب مسئولان دولت آمریکا صهیونیستی بوده و تاکنون در حمایت از رژیم صهیونیستیاز هیچ کمکی دریغ نکرده اند، بیش از ۴۰ عضو کنگره در سفر به اسرائیل حمایت خود را از اسرائیل اعلام کرده اند؛ علاوه بر آن بلینکن۶ بار به این رژیم سفر کرد.

هانی زاده با بیان اینکه حماس قوی تر از گذشته در حال فعالیت است و تصریح کرد: با اینکه این رژیم تلاش کرد تا در دوره ای کوتاه عملیات خود را پایان داده اما تاکنون موفق نشده تا به اهداف خود دست یابد همچنین حماس قوی تر از گذشته در حال مقاومت است؛بدون شک روزهای آینده اتفاقات پیش بینی نشده ای با تاکتیت ها و سلاح های جدید از طرف مقاومت، اسرائیل را شوک خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه غرب دنبال نسل کشی در غزه است؛ ابراز داشت: آن‌ ها به دنبال حذف کلی غزه از نقشه هستند؛ رژیم صهیونیستی در جنگ غزه به دنبال تصرف این منطقه و ایجاد کانالی آبی تجاری با نام کانال بن گوریون به بندر ایلات به جای استفاده از دیگر آبراه ‌ها به ویژه کانال سوئز است، مدت این پروژه هفت سال خواهد بود و غرب نیز از این ایده استقبال کرده است.

این تحلیلگر برجسته بین المللی خاطرنشان کرد: جنگ کنونی جنگی غیر کلاسیکی است، تعداد زیادی از سربازان این رژیم به هلاکت رسیده و بیش از ۷ هزار سرباز زخمی شده و حال آنها خطرناک توصیف شده بیش از ۱۰۰ نفر چشمان خود را از دست دادند.

معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز گفت: در مقابل پشتیبانی غرب از اسرائیل، محور مقاومت با تمام توان ایستاده است، بیداری اسلامی سبب شده تا ملت ها هیچ گاه فریب غربی ها را نخورند؛ درگیری و جنگ در غزه مسئله مرگ و‌ زندگی برای گروه های مقاومت فلسطینی است.

.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا