اجتماعی

نزاع طایفه ای در دزفول ۵٣ بازداشتی داشت

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول از وقوع یک فقره نزاع طایفه‌ای در این شهرستان خبر داد و گفت: ۵۳ نفر از عوامل بروز این نزاع طایفه‌ای در شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، سرهنگ روح‌الله گراوندی با تشریح جزییات این حادثه، اظهار کرد: امروز تنش و درگیری میان یکی از طوایف دزفول به دلیل اختلاف قبلی شدت گرفت.

وی با بیان اینکه عوامل انتظامی ابتدا با استفاده از ظرفیت بزرگان طایفه سعی بر حل مشکل داشتند، افزود: به رغم اینم تلاش ها، طرفین درگیری حاضر به صلح و سازش و خاتمه درگیری نشدند.

سرهنگ گراوندی گفت: به همین دلیل ماموران انتظامی با ورود به موضوع درگیری و با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب دزفول، ۵۳ نفر از عوامل نزاع را دستگیر و سه قبضه سلاح نیز از آنان کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه متهمان به مرجع قضایی معرفی شدند، تصریح کرد: قائله خاتمه یافته و در حال حاضر شرایط منطقه آرام و تحت کنترل است.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا