برگزیده هاجبهه مقاومت

معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز: رویای اسرائیل، خلع سلاح مقاومت و کسب پیروزی خیالی است

هانی زاده گفت:رژیم صهیونیستی با به کارگیری شیوه های گوناگون به دنبال رویای خلق سلاح مقاومت و دستیابی به پیروزی جعلی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، حسن هانی زاده، تحلیلگر برجسته مسائل بین‌الملل در برنامه قضایا و آراء شبكه جهانى الاهواز بيان داشت: با گذشته ۴ روز و تمدید دو روزه آتش بس، کمک هایی به غزه ارسال شد اما این حجم از کمک ها ناکافی است.

معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز با بیان اینکه رژیم صیهونیستی به دنبال کسب زمان بیشتر برای آزادی تعداد بیشتری از اسیران خود است؛ تصریح کرد: روزهای آینده روزهای مهمی خواهد بود و جنگ به شکل گسترده ای ادامه خواهد داشت تا این رژیم به هدف استراتژیک خود که کوچ اجباری مردم غزه است، برسد.

هانی زاده افزود: در روزهای اخیر همگرایی مردم فلسطین و احزاب آن ها حول محور مقاومت افزایش یافته است، این ملت چیزی برای از دست دادن ندارد، مقاومت در تلاش است تا چشم انداز آزادی خواهانه مردم از دست اشغالگران را محقق کند و استراتژی حماس براساس مقاومت استوار است.

وی ادامه داد: ما شاهد بودیم که صدها بلکه هزاران کودکی که به سن قانونی نرسیده بوده را دستگیر کردند این همان کاری است که رژیم بعث هنگام اشغال خرمشهر انجام داد است، در این دو واقعه هیچ گونه واکنشی از سوی نهادهای حقوق بشر مشاهده نکردیم قوانین در این زمینه تنها جوهری بر روی کاغذ است، اسرائیل خود را بالاتر از قانون می داند این رژیم وحشی به دنبال تسلط بر سرزمینو طرد ساکنان است.

معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز ابراز داشت: غرب در این زمینه همواره پشتیبان اسرائیل است؛ لابی یهودی در این کشورها بسیارنیرومند بوده و دارای توانمندیهای سیاسی، مالی و اقتصادی است از سوی دیگر سیستم جاسوسی رژیم صهیونیستی در کشورهای عربی فعال بوده و تعداد زیادی از فعالان مقاومت را هدف قرار داده اما باز نهادهای حقوق بشر ساکت ماندند.

هانی زاده در پایان گفت: رژیم صهیونیستی با به کارگیری شیوه های گوناگون به دنبال رویای خلق سلاح مقاومت و دستیابی به پیروزی جعلی است.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا