اقتصادیخوزستان

معابر و خیابان های هفت روستای اهواز بهسازی و آسفالت شد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اهواز‌گفت: طرح بهسازی و آسفالت معابر و خیابان های هفت روستای فاقد دهیاری در بخش های مرکزی، غیزانیه و اسماعیلیه اهواز اجرا شد.

به گزارش ندای رسا، بهمن یوسفی روز شنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۳ با اشاره به توجه ویژه دولت سیزدهم به روستاهای اهواز افزود: معابر و خیابان های روستاهای فاقد دهیاری سیدعامر، سید کرم، حریه ۳ در بخش مرکزی، روستاهای شمه و منیثر در بخش غیزانیه و روستای خلیفات در بخش اسماعیلیه بهسازی و آسفالت شد.
وی به اجرای این طرح در دیگر روستاها اشاره کرد و ادامه داد: طرح بهسازی و آسفالت معابر و خیابان ها در روستاهای فاقد دهیاری علی اکبر، سلمانه، خیط الرمله چمبه با ۵۰ درصد و روستاهای تصفیه شکر و ملچ با بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
اجرای طرح بهسازی و آسفالت معابر و خیابان های روستاهای فاقد دهیاری اهواز افزود: این طرح در روستاهای سیدعامر، سیدکرم، حریه ۳، تصفیه شکر، علی اکبر از توابع بخش مرکزی، روستاهای شعیمیط جابر، شمه، فضله، منیثر، ملچ، سلمانه، خیط الرمله، چمبه در بخش غیزانیه و روستای خلیفات در بخش اسماعیلیه در حال تکمیل است.
وی ادامه داد: این طرح با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات آلایندگی بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
یوسفی در پایان گفت: طرح بهسازی معابر و خیابان های روستاها توسط فرمانداری اهواز در حال اجرا است.
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اهواز: معابر و خیابان های هفت روستای اهواز بهسازی و آسفالت شد
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اهواز‌گفت: طرح بهسازی و آسفالت معابر و خیابان های هفت روستای فاقد دهیاری در بخش های مرکزی، غیزانیه و اسماعیلیه اهواز اجرا شد.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا