اجتماعی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی: جشنواره فرهنگی مقاومت غزه در خوزستان برگزار می شود

منادی گفت: جشنواره مقاومت غزه در بخش های تئاتر ، شعر ، مطبوعات و رسانه با هدف گرامیداشت و تجلیل از مقاومت رزمندگان جبهه مقاومت و مردم غزه در برابر اشغالگران قدس برگزار می شود .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، مجید منادی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در همایش بزرگداشت شهدای خبرنگار  جبهه مقاومت در تالار اجتماعات گیت بوستان اهواز گفت : اگر امروز تمامی ملت های جهان در حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین به پا خاسته اند مرهون تلاش ها و انعکاس اخباری است که  توسط خبرنگاران و اصحاب رسانه جبهه مقاومت که با ایثارگری و فداکاری از جنایات رژیم صهیونیستی و مظلومیت مردم فلسطین تهیه و منتشر می شود .

منادی افزود : استان خوزستان در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری با نگاه انقلابی همیشه پیشگام و مقدم بوده است .

وی ادامه داد :جشنواره مقاومت غزه در بخش های تئاتر ، شعر ، مطبوعات  و رسانه با هدف گرامیداشت و تجلیل از مقاومت رزمندگان جبهه مقاومت و مردم غزه  در برابر اشغالگران قدس برگزار می شود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در بخش دیگری از سخنان با اشاره به همایش بزرگداشت شهدای رسانه جبهه مقاومت بیان کرد : این همایش توسط اصحاب رسانه و با هدف گرامی داشت یاد و خاطره شهدای رسانه جبهه مقاومت و غزه برگزار شده است .

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا