برگزیده ها

مدیر کل شبکه جهانی الاهواز: مادر شهید علی هاشمی الگویی تمام عیار برای جامعه است

حجت الاسلام والمسلمین علی نژاد گفت: از توصیه‌های مهم والده مکرمه شهید هاشمی به ما ایستادگی در مسیر انقلاب، حضور در صحنه و خدمت به مقام معظم رهبری بود.

حجت الاسلام والمسلمین پیمان علی‌نژاد، مدیر کل شبکه جهانی الاهواز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا ضمن تسلیت ارتحال والده مکرمه سردار سرلشکر حاج علی هاشمی، فرمانده غیور سپاه اسلام اظهار داشت: آنچه که از والده مکرمه این شهید والامقام به خاطر داریم، صبر بسیار بزرگی بود که در وجود ایشان بارها مشاهده شد.

وی با بیان اینکه مادر سردار هاشمی، مادر همه بسیجیان، رزمندگان و شهدا دفاع مقدس بود؛ عنوان داشت: والده مکرمه سردار هاشمی، تمامی افراد حاضر در دوران جنگ تحمیلی را فرزندان خود می دانست و همه را با لفظ مادر خطاب می‌کرد.؛ پس از شهادت سردار هاشمی، والده ایشان این حس مادر و فرزندی را نسبت به سردار سلیمانی داشتند.

حجت الاسلام علی نژاد بیان کرد: بارها از حاج قاسم شنیدم که به ایشان می گفت؛ من هم مانند حاج علی فرزند شما هستم.

مدیر کل شبکه جهانی الاهواز با اشاره به اینکه والده سردار هاشمی برای ما یادآور حضرت ام البنین (س) بود، افزود: پس از شهادت سردار هاشمی در سنوات مختلف به منزل این شهید والامقام می‌رفتیم و صبر زینبی مادر ایشان را می‌دیدیم.

وی تصریح کرد: از توصیه‌های مهم والده شهید هاشمی به ما ایستادگی در مسیر انقلاب، حضور در صحنه و خدمت به مقام معظم رهبری بود؛ زمانی که پیکر شهید هاشمی پیدا شد باز هم صبر این مادر را دیدیم، ایشان سختی های بسیاری را به دلیل فقدان عزیزانش در زندگی تحمل کردند اما صبر ایشان همواره زبانزد بود.

حجت الاسلام والمسلمین علی نژاد ابراز داشت: در زمان شهادت سردار سلیمانی، ایشان بسیار بی تاب بودند و می‌گفت زمانی که خبر شهادت حاج قاسم را شنیدم حالتی به من دست داد که در زمان شهادت حاج علی داشتم، لحظه‌ای که قرار شد پیکر مبارک سردار سلیمانی را به اهواز بیاورند بنا را بر این گذاشتیم که مادر سردار هاشمی هم بر پیکر حاج قاسم حاضر شود و این اتفاق هم افتاد، ایشان نیمه شب برای استقبال از پیکر حاج قاسم به فرودگاه آمد.

مدیر کل شبکه جهانی الاهواز در پایان گفت: مادر شهید هاشمی الگویی تمام عیار برای جامعه است و همواره مورد تکریم مردم وفادار ما قرار دارد؛ درگذشت ایشان نیز فقدان است و این ضایعه را به همه دوستداران فرهنگ شهادت و بیت شریف حاج علی هاشمی به ویژه فرزندان این مادر والامقام و خانواده ایشان تسلیت عرض می‌کنیم.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا