ورزشی

مارتینز: همه چیز در بازی با آلومینیوم شروع می ‌شود

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: همه چیز از فردا در بازی با آلومینیوم شروع می‌شود، مطمئنا بازیکنان آکادمی خیلی خوب هستند و مطمئنا اگر بهترین ورژن خود را ارائه دهند از آن‌ها استفاده می‌کنم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، ایگناسیو مارتینز سرمربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر آلومینیوم اراک اظهار کرد: ما آگاهیم که از یک بازی خیلی بد برابر مس رفسنجان بر می ‌گردیم، در طول هفته تمرینات‌ مان را انجام دادیم و تعهد را در بین بازیکنانم دیدم، شرایط هواداران و عصبانیت آن‌ ها را درک می‌کنیم ولی تلاش می‌کنیم خوشحالی را به آن‌ ها برگردانیم.

وی افزود: همه آگاهیم که وقتی در کشورها و جامعه تغییراتی ایجاد شود نیاز به صبوری هست، ولی درباره فوتبال مردم نسبت به این موضوع پذیرش ندارند، ولی مطمئن باشند مارتینز و کادرش ساعات زیادی را برای این تیم وقت می‌ گذارند و تمام تلاش خود را برای موفقیت فولاد می‌ کنند.

سرمربی فولاد گفت: قبل تر هم گفتم مقابل شمس آذر می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم و بدشانسی آوردیم، درباره بازی مس هیچ بهانه ای نمی‌توانیم داشته باشیم، از ابتدای بازی جوری که می‌ خواستم نتوانستیم بازی کنیم و بازی را باختیم.

وی در پاسخ به این پرسش که دلیل عدم نتیجه‌ گیری فولاد، بستن تیم توسط مربی دیگری است، بیان کرد: این فقط یک بهانه ساده است، من به این موضوع آگاهم که ما بازیکنان خوبی داریم و مطمئنم می‌ توانیم نتیجه لازم را در آینده نزدیک بگیریم.

وی ادامه داد: همه چیز از فردا در بازی با آلومینیوم شروع می‌ شود، مطمئنا بازیکنان آکادمی خیلی خوب هستند و مطمئنا اگر بهترین ورژن خود را ارائه دهند از آن‌ ها استفاده می‌ کنم.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا