دسته‌بندی نشده

ماجرای بدحالی تعدادی از دانش آموزان ایذه ای چه بود؟

در پی انتشار خبری در فضای مجازی با عنوان مسمومیت کودکان ایذه ای، آموزش و پرورش ایذه جوابیه ای منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایذه اعلام کرد: در پی انتشار خبری مبنی بر مسمومیت تعدادی از دانش آموزان یکی از مدارس شهرستان ایذه ، مشخص شد دانش آموزی بدون اطلاع و هماهنگی با والدین و مدرسه و بدون هیچ گونه هدف خاصی، ماده ای عطرآگین به همراه خود به مدرسه می آورد.

پس از انتشار بوی این ماده عطر آگین در یکی از کلاس های درس، تعدادی از دانش آموزان که دارای مشکل آلرژی و حساسیت بوده اند دچار مشکل می شوند و این دانش آموزان با هدایت کادر مدرسه به مراکز درمانی منتقل شده و به صورت سرپایی معاینه و فورا مرخص می شوند.

گفتنی است ، تیمی از مسئولان و کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان ایذه به محض دریافت خبر ، ضمن حضور در محل مدرسه بر اسمترار فعالیت های آموزشی و پرورشی مدرسه نظارت کرده اند.

در پایان ذکر این نکته ضروری است که آموزش و پرورش تمام تلاش خود را برای حفظ سلامت دانش آموزان و ایمن سازی حریم مدرسه به کار می بندد.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا