دسته‌بندی نشده

فعالیت برخی مواکب تا پایان ماه صفر ادامه دارد/ بازگشت دو میلیون از زوار اباعبدالله الحسین به کشور

وزیر کشور در حاشیه بازدید از مرز بین المللی شلمچه گفت: مشکلی در بازگشت زائران نداریم و تا این لحظه دو میلیون از زوار به کشور بازگشتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، احمد وحیدی، وزیر کشور امروز سه شنبه ١۴ شهریورماه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه با حضور در جمع خبرنگاراناظهار داشت: با توجه به صحبت های که با زائراناباعبدالله الحسین (ع) در پایانه مرزی شلمچه داشتیم؛عمدتا همه آن ها از سهولت سفر به عتبات عالیات رضایت کافی داشتند.

وزیر کشور با اشاره به فعالیت شبانه روزی ناوگان حمل ونقل برای انتقال آسان و سریع زائران اربعین حسینیعنوان کرد: هنگام ورودزائران اتوبوس های بسیاری تدارک دیده شده است که به وسیله آن ها می توانند بلافاصلهجابه جا شوند؛ همچنین راه آهن و ریل باس تاخرمشهربرای جابه جایی زائران در نظر گرفته شده است افزون برآن فرودگاه آبادان هم برای انتقال هوایی زائران اباعبداللهالحسین(ع) آماده است.

وحیدی با بیان اینکه همه امکانات برای سفر ایمن زائران فراهم شده است؛ تصریح کرد: مشکلی در بازگشت زائران نداریم و تا این لحظه دو میلیون از زوار به کشور بازگشتند.

وی با اشاره به فعالیت مواکب پس از اربعین ابراز داشت: برخی از مواکب ممکن است نتوانند تا آخر ماه صفر بمانند اما تعدادی از آنها باقی خواهند ماند و  پاسخگوی نیاز زائران هستند.

وزیر کشور در پایان گفت: فیلم سازان نقش مردم را دربرپایی واقعه بزرگ اربعین به تصویر بکشند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا