برگزیده ها

طوفان الاقصی پاسخی به جنایات رژیم صهیونیستی/ هیمنه اسرائیل در اذهان عمومی شکسته شده است

معاون اجتماعی شبکه جهانی الاهواز گفت: در این مدت رژیم صهیونیستی حتی ذره ای از خاک غزه را نتوانست به دست بیاورد؛ این نشان می دهد، هیمنه اسرائیل در اذهان عمومی شکسته شده است و بالعکس قدرت مقاومت در افکار مردم وجاهت و جایگاه ویژه ای پیدا کرده و اکنون موفقیت مقاومت و شکست رژیم صهیونیستی متوالی خواهد بود.

دکتر جبار سعیداوی، معاون اجتماعی شبکه جهانی الاهواز در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا پیرامون اتفاقات اخیر فلسطین اظهار داشت: این روزها در سخنرانی ها موضوع طوفان الاقصی مطرح می شود و شاید در برخی مناطق این سوال پیش آید که چرا حماس اقدام به عملیات نظامی کرد که اکنون رژیم صهیونیستی این جنایات را به بهانه تهاجم حماس مرتکب شود.

سعیداوی با اشاره به محاصره ٧۵ ساله فلسطین بیان داشت: براساس قوانین بین الملل کشوری که اشغال شده می تواند با هر وسیله،امکانات و سلاحی در درون خاک خود به دفاع بپردازد و محدود به زمان و مکان نیست؛ بنابراین فلسطین و حماس می توانند در هر زماناز کشورشان دفاع کنند و حمله آن ها در واقع دفاع از خود بوده است.

وی عملیات طوفان الاقصی را پاسخی به جنایات رژیم کودک کش و جعلی صهیونیستی دانست و عنوان داشت: عملیات طوفان الاقصی در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی صورت گرفت که در سال های گذشته جمع کثیری از کودکان، زنان و مردان فلسطینی را به شهادت رساند از این رو حماس آغازگر جنگ نبوده است.

معاون اجتماعی شبکه جهانی الاهواز افزود: حماس با اجرای عملیات طوفان الاقصی کارشناسان سیاسی و نظامی دنیا را متحیر کرد به گونه ای که حماس با این حمله، یک ناممکن را عملیاتی و ممکن کرد.

سعیداوی ادامه داد: نیروهای حماس به وسیله پیچیده ترین ابزار اطلاعاتی و جاسوسی تحت نظر هستند اما با این وجود توانستند ضمن ایجاد هماهنگی میان همه ارکان، عملیات وسیعی را به انجام برسانند که در طول تاریخ رژیم منحوس صهیونیستی چنین عملیاتی بر علیهاش انجام نشده بود.

وی تصریح کرد: عملیات طوفان الاقصی موجب ساقط شدن بیش از ١ هزار و ۴٠٠ اسرائیلی و اسارت بیش از ٢۴٠ نفر شد.

معاون اجتماعی شبکه جهانی الاهواز با اشاره به موفقیت های حاصل از عملیات طوفان الاقصی برای محور مقاومت ابراز داشت: موفقیت های حاصل از این عملیات جاودانه خواهند بود و آزادی خواهان و آزادمردان دنیا در طول تاریخ به آن افتخار خواهند کرد.

سعیداوی گفت: دسترسی به انبوه اطلاعاتی که در دست دشمن بود و یافتن کامپیوترهایی که اسرار فوق سری اسرائیل در آن وجود داشت از جمله دستاوردهای ارزشمند حاصل از عملیات طوفان الاقصی بود، همچنین دسترسی به سرورها و نقشه خوانی هرگونه عملیات دشمن برای رزمندگان مقاومت آشکار شده است.

وی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با وجود داشتن امکانات نظامی فراوان در ورود به خاک غزه ناکام مانده است به این علت که مقاومت اطلاعات کافی نسبت به نقشه های جنگی اسرائیل را در دست دارد.

معاون اجتماعی شبکه جهانی الاهواز بیان داشت: در تحلیل ها باید بیشتر به موفقیت ها بپردازیم زیرا در هر جنگی تلفات و بمباران وجود دارد؛ اسرائیل که روزی نیل تا فرات را می خواست امروز در به دست آوردن زمین کوچکی مانند غزه مستأصل شده است.

سعیداوی با اشاره به گذشت ٢۵ روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی بیان داشت: در این مدت رژیم صهیونیستی حتی ذره ای از خاک غزه را نتوانست به دست بیاورد؛ این نشان می دهد، هیمنه اسرائیل در اذهان عمومی شکسته شده است و بالعکس قدرت مقاومت درافکار مردم وجاهت و جایگاه ویژه ای پیدا کرده و اکنون موفقیت مقاومت و شکست رژیم صهیونیستی متوالی خواهد بود.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا