اجتماعی

شهردار بستان به اتهام اختلاس روانه زندان شد

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب دشت آزادگان از بازداشت شهردار بستان از توابع این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا به نقل از روابط عمومی دادگستری دشت آزادگان، محسن صادقیان بیان کرد: پس از دریافت گزارشاتی از سوی شورای اسلامی شهر بستان مبنی بر تخلفات صورت گرفته در شهرداری بستان، در راستای مبارزه با فساد اداری، دستور تشکیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی در این خصوص صادر شد.

وی افزود: پس از تکمیل تحقیقات، شهردار بستان به اتهام اختلاس موضوع ماده پنج قانون تشدید مرتکبین اختلاس، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، تضییع اموال عمومی، موضوع ماده 598 قانون مجازات اسلامی بازداشت و پس از تفیم اتهام با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

صادقیان گفت: همچنین علاوه بر صدور قرار تأمین بازداشت موقت با لحاظ مواد 247 و 250 قانون آئین دادرسی کیفری، قرار نظارت قضائی به مدت 6 ماه منع از اشتغال در شهرداری بستان صادر شد.

وی با بیان اینکه مقابله با فساد به ویژه در ادارات جزو مطالبات اصلی مردم است، افزود: شناسایی گلوگاه‌های فساد و برخورد قاطع در چارچوب قانون، موجب ارتقای سلامت اداری و رضایت‌مندی مردم می‌شود.

از ابتدای سال جاری تا کنون دستگاه قضای استان در راستای مبارزه با فشاد اداری چندین مدیر در استان را بازداشت نمود

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا