دسته‌بندی نشده

شناور حامل ۱۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در آبراه اروند توقیف شد

جانشین فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف یک فروند شناور صیادی و کشف ۱۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در آبراه اروند توسط مأموران ناوگروه شناوری آبادان خبر داد.

به گزارش ندای رسا، سرهنگ منصور رضا عزیزی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه‌های ملی و هرگونه قاچاق، مأموران پایگاه دریابانی آبادان مستقر در ناوگروه شناوری روز گذشته موفق شدند یک فروند شناور صیادی حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آب‌های کشور متوقف کنند.

جانشین فرمانده مرزبانی خوزستان گفت: مأموران در بازرسی از شناور توقیف شده 16 هزار لیتر سوخت از نوع گازوئیل را که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهای حوزه خلیج فارس در مخازن جاساز شناور بارگیری شده بود، کشف کردند.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری سه متهم در این رابطه گفت: کارشناسان ارزش سوخت کشف شده را پنج میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد کردند که محموله کشف شده به همراه متهمان مربوطه پس از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا