دسته‌بندی نشده

سردار شاهوار پور: رژیم جعلی صهیونیستی دوامی نخواهد داشت/ پیروزی با فلسطین است

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) گفت: استکبار جهانی باید بداند که رژیم جعلی صهیونیستی با کشتار انسان‌ها دوام نخواهد داشت و قطعا پیروزی از آن مردم فلسطین است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، سردار حسن شاهوارپور در یادواره شهدای جهادگر و مدافع سلامت خوزستان بیان کرد: جهادگران ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان اولین خادمان مردم، در قالب جهاد سازندگی اقدام به رفع محرومیت‌ها کردند همچنین در اوایل جنگ با امکانات اندک، برای رزمندگان خاکریز و سنگر ایجاد کردند.

وی افزود: احداث جاده در جزایر مجنون به مساحت ۱۴ کیلومتر و ساخت پل لوله‌ای بعثت از دیگر اقدامات بسیج سازندگی در دوران جنگ‌ تحمیلی بود.

فرمانده سپاه خوزستان گفت: بعد از جنگ، روحیه جهادگری در کشور دنبال شد و امروز جوانان ما در مناطق دورافتاده و صعب العبور امید را به مردم هدیه می کنند.

وی گفت: ارائه خدمات درمانی در روستاها، ساخت منزل و مدرسه و لوله کشی آب برای محرومین بخشی از تلاش‌ها و مجاهدت‌های گروه های جهادی در استان است.

وی افزود: در دوران بیماری کرونا گروه‌های جهادی در کنار پزشکان و پرستاران حضور فعالی داشتند و بعضا خودشان نیز به این بیماری مبتلا می‌شدند. در این دوران با اجرای طرح شهید سلیمانی اقدامات خوبی همچون واکسیناسیون و تست‌گیری توسط گروه های جهادی انجام شد.

سردار شاهوارپور ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی بیان کرد: استکبار جهانی باید بداند که رژیم جعلی صهیونیستی با کشتار انسان‌ها دوام نخواهد داشت و قطعا پیروزی از آن مردم فلسطین است.

وی گفت: امروز تمام ملت ‌های دنیا این فجایع را محکوم می‌کنند و ما نیز همواره در کنار مظلومین عالم بوده و از مردم فلسطین حمایت می‌کنیم.

استان خوزستان ۲۰۲ شهید جهادگر به نظام جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده است.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا