اندیشهبرگزیده ها

زعیم حوزه های علمیه خوزستان در نشست با وزیر کشور : شبکه جهانی الاهواز و دانشگاه امیرالمومنین (ع) پرچمدار مبارزه با عقاید و شبهات باطل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، احمد وحیدی، وزیر کشور امروز در جمع مدیران و دست اندرکاران شبکه جهانی الاهواز حاضر شد و با فقیه عالیقدر حضرت آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری، مؤسس شبکه جهانی الاهواز و زعیم حوزه های علمیه خوزستان دیدار و گفت‌ وگو کرد.

زعیم حوزه های علمیه خوزستان با اشاره به اهداف تاسیس شبکه جهانی الاهواز و دانشگاه امیرالمومنین(ع) بیان داشت: با توجه به اهمیت رد شبهات و پاسخ به سوالات اعتقادی دانشگاه امیرالمومنین (ع) تأسیس شد و سپس شبکه جهانی الاهواز در استمرار این مسیر تأسیس و به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است.

فقیه عالیقدر حضرت آیت الله موسوی جزایری به فعالیت نیروی کار متخصص و کارآمد در شبکه جهانی الاهواز اشاره داشت و تصریح کرد: این شبکه موفق شده با نیروی انسانی متخصص و کارآمد برنامه های خود را برای مردم خوزستان و کشورهای عرب همسایه تهیه و پخش کند.

در ادامه وزیر کشور ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های صورت گرفته در شبکه جهانی الاهواز و دانشگاه امیرالمومنین (ع) از همه دست اندرکاران و کارکنان این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا