جبهه مقاومت

رسانه ها مانع بزرگ رژیم صهیونیستی برای جایگزینی جایگاه جلاد و مظلوم

سردار حاجتی گفت: در روز‌های نخست، رژیم وحشی اسرائیل قصد داشت با استفاده از قدرت امپراطوری رسانه‌ای استکبار و غرب، جای جلاد و مظلوم را عوض کند و به همین دلیل به کشتار خبرنگاران بین‌المللی دست زد، اما در روز‌های اخیر با انتشار فیلم و تصاویر متعدد از جنایات این رژیم، افکار عمومی متوجه وحشی گری و ترس این غده سرطانی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان  به نقش رسانه‌ ها در اتفاقات اخیر فلسطین پرداخت و اظهار داشت: نوار غزه تنها ۳۶۰ کیلومتر مساحت دارد، اما رسانه‌های متعهد با انتشار جنایات رژیم صهیونیست باعث شدند که مردم دنیا به وسعت ۵۱۰ میلیون کیلومتر مربع به این جنایات پی ببرند و به حمایت از مظلومیت این مردم به خیابان‌ها بیایند.

وی افزود: در روز‌های نخست، رژیم وحشی اسرائیل قصد داشت با استفاده از قدرت امپراطوری رسانه‌ای استکبار و غرب، جای جلاد و مظلوم را عوض کند و به همین دلیل به کشتار خبرنگاران بین‌المللی دست زد، اما در روز‌های اخیر با انتشار فیلم و تصاویر متعدد از جنایات این رژیم، افکار عمومی متوجه وحشی گری و ترس این غده سرطانی شدند.

سردار مرادحاجتی گفت: اگر رسانه‌ها نبودند، شاید ده درصد مردم دنیا متوجه عمق فاجعه در فلسطین نمی‌شدند، اما اطلاع رسانی درست رسانه‌ ها آن هم در شرایط سخت میدانی باعث شد که امروز شاهد حمایت همه جانبه اکثر ملت ‌ها از مردم بی دفاع غزه و فلسطین باشیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان متذکر شد: رژیم غاصب در یک باتلاق قرار گرفته که هر چه دست و پا بزند، بیشتر در مرداب فرو خواهد رفت و همه دنیا شاهد خواهند بود که در آینده‌ای نزدیک این غده سرطانی چنان غرق خواهد شد که هیچ اثری از آن پیدا نباشد و در این میان رسانه‌ها باید با روشنگری، تحلیل و بیان حقایق به این فرآیند کمک کنند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا