اندیشه

راه مبارزه با سلفیت، مسلح شدن به علم دین است

نماینده مردم خوزستان با اشاره‌ به شیوه به وجود آمدن سلفیت و افکار و عقاید آن‌ها گفت: سلفیت یک جریان باطلی است که تمام کشورهای اسلامی و بلکه جهان را درگیر کرده است و تنها راه مبارزه با آن، مسلح شدن افراد به علم دین است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، جلسه تبیینی معرفتی و مذهبی با حضور آیت‌الله محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبریدر دفتر امام جمعه اهواز برگزار شد.

آیت‌الله حیدری، در ابتدا ضمن تشکر از فعالان مذهبی با تاکید بر اهمیت گسترش فعالیت‌های مذهبی در سراسر کشور جهت جلوگیری از ورود افکار منفی مختلف سیاسی و مذهبی به جامعه بیان داشت: فعالان در راه ولایت، در واقع لبیک گوی امام حسین(ع) هستند که حتی در صورتی که به مقام رفیع شهادت در این راه نائل گردند، در بهشت، همنشین شهدای کربلا خواهند شد.

وی در ادامه گفت: تکرار حقایق دینی که بر پایه اسلام ناب محمدی(ص) هستند، آنقدر باید افزایش یابد تا در جان و روح و فکر مسلمانان نفوذ کنند و تبدیل به جزئی از خود انسان شوند.

نماینده مردم خوزستان در ادامه به توضیح تاریخ به وجود آمدن سلفیت و افکار و عقاید آنها پرداخت و اظهار کرد: سلفیت یک جریان باطلی است که تمام کشورهای اسلامی و بلکه جهان را درگیر کرده است و تنها راه مبارزه با آن، مسلح شدن افراد به علم دین است.

آیت الله حیدری در پایان به اهمیت دوره های تبیینی اشاره کرد و گفت: تشکیل این دوره ها برای جلوگیری از پیشرفت و ریشه کن کردن غده‌های سرطانی سلفیت و دیگر جهات باطل، ضرورت بسیار زیادی دارد و باید به شکل گسترده ای افزایش یابند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا