سیاسی

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات خوزستان منصوب شد

استاندار خوزستان طی حکمی امیر طرفیانی را به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع‌ رسانی ستاد انتخابات خوزستان منصوب کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، استاندار خوزستان طی حکمی امیر طرفیانی مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان را به عنوان رئیس کمیته اطلاع ‌رسانی ستاد انتخابات خوزستان منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

باعنایت به اهمیت برگزاری هر چه باشکوه‌ تر دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته اطلاع‌ رسانی ستاد انتخابات در امر برگزاری دو انتخابات یاد شده منصوب می‌‌کنم.

امید است با اتکال به الطاف الهی و بهره‌ گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌ های دولت مردمی و اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری، بستر و زمینه برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و در شان و تراز ملت بزرگ ایران که در آن حقوق انتخاب ‌کنندگان و انتخاب‌ شوندگان به عنوان حق‌الناس برابر مُر قانون و در فصایی توام با نشاط و آرامش رعایت شود و با استفاده از کلیه امکانات و ظرفیت‌ ها ضمن هماهنگی و همکاری با رئیس محترم ستاد انتخابات استان، فراهم آورید.

توفیق شما را در انجام این مهم از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا