سیاسی

رأی ما در انتخابات، ضامن امنیت و اقتدار کشور است

به گزارش ندای رسا، جبار سعیداوی، کارشناس سیاسی و اجتماعی در شبکه جهانی الاهواز با اشاره به اهمیت رویداد انتخابات در کشور ایران اسلامی گفت: مشارکت گسترده در این انتخابات ضامن امنیت و اقتدار کشور است.

وی افزود: رئیس جمهور آینده دارای صلاحیت های گسترده از جمله تشکیل کابینه قوی و انتخاب وزیرانی لایق برای اداره کشور بوده و اختیارات وی در چارچوب قانون کشور می تواند به تغییر وضعیت اقتصادی و اجتماعی منجر شود.

سعیداوی ابرازداشت: رهبر معظم انقلاب در طول 28 سال گذشته در بیانات مختلف بیان کردند که مسئولانی که در سطح بالایی مملکت از جمله ریاست جمهوری قرار می گیرند باید، شجاع، توانا،استکبار ستیز، صاحب ایمان، انتقاد پذیر، با بصیرت، صاحب برنامه، قانون مدار،اهل تعامل و گفت و گو، یار مظلومان، دارای کارایی و قدرت اداره کشور را داشته باشند.

وی عنوان داشت: سیاست های دوگانه غربی در برخورد با مسائل انسانی بیان داشت: غربی ها برای پیشبرد سیاست های خارجی خود از ظواهر عامه پسند و قریکاری بهره میگیرند، دموکراسی، لیبرالیسم، آزادی بیان و حقوق بشر از جمله شعارهای توخالی و حقه های آن ها هستند.

وی افزود: ایباک از جمله سازمان هایی بوده که سیاستمداران غربی و افراد تاثیر گذار در اقتصاد و اجتماع و تجارت و فرهنگ در آن جا جمع شده و محور سیاست های کلان کشورهای غربی به ویژه امریکا را  جهت دهی می کنند.

جمهوری اسلامی با نظام های مادی گرا و فریبکار غربی تفاوت ریشه ای دارد، نظام ما، شهید سلیمانی ها و شهید رئیسی ها تربیت می کند که خدمات عظیمی تقدیم مردم می کنند، این شهدا با اخلاق پسندیده و انسانی خود خصلت های را پدید آوردند که هر مسئولی در آینده از سوی مردم موظف است آن ها را رعایت کند، نمونه دیگر شهید چمران است که فعالیت هایشان از دهه های نخست انقلاب اسلامی و حتی قبل از آن آغاز و به تدریس اصول انقلاب اسلامی می پرداخت، خدمات ایشان بی نظیر بود در کتاب انسان و خدا که توسط ایشان نگاشته شده است، مطالب مهمی از چگونگی ارتباط انسان و خدا بیان شده است.

این کارشناس اجتماعی اظهارداشت: نظام های متفاوتی در جهان وجود داشته که در حال اداره کشور ها بوده و برخی از آن ها نیز در ایران در گذشته حاکم بودند از جمله نظام سلطنتی و شاهنشاهی که این نوع سیستم منفور گشته و مردم رغبتی به آن ندارند، جمهوری اسلامی اداره امور کشور را به اختیار مردم گذاشته و آن ها از طریق انتخاب آزادانه ارادت خود را با گزینش شخص مورد نظر در اداره کشور به کرسی می نشانند.

وی گفت: در حالی که غرب در اقتصاد خود متکی به شیوه کاپیتالیسم، سویسالیستی و در سیاست خود بر دموکراسی و لیبرالیسم تکیه داشت، اومنایسم و مردم سالاری بدون دین نوع دیگری از حکومت ها بوده که تصمیم نهایی را هر چه باشد در اختیار مردم قرار می دهد حتی از اگر این اختیار چیز غیر اخلاقی باشد، امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی شیوه ای جدید از مردم سالاری دینی را بنیانگذاری کرد،  در نظام ما آموزه های دینی وارد سیاست شده و انسان بر اساس دین مسیر ترقی خود را طی می کنند.

سعیداوی عنوان داشت: غربی در ابتدا اذعان کرده که لیبرالیسم مقابل برده داری وضع شده غافل از اینکه همین آزادی بی حد و مرز که سبب کسب ثروث کلان شده عاملی برای عبودیت و برده داری می گردد، راک فلر و روتشیلد از جمله سردمداران این تفکر و تاجران این سیاست ها بودند، این افراد از ابداع کنندگان سیستم بانکی هستند و ثروت های آن ها به حدی بوده که به کشورهای نظیر امریکا وام پرداخت می کنند، هرچند که نظام سرمایه داری غربی مبتنی بر انباشت ثروت بوده و این ثروت ها از استعمار بدست آمده و هر آن احتمال ورشکستگی وجود دارد همانگونه که پس از حمله به افغانستان این کشور 50 تریلیارد دلار به جهان بدهکاراست، آن ها پس از کشف این خطا سوسیالیسم را ابداع کردند.

وی گفت: جمهوری اسلامی به دلیل اینکه بر پایه مردمی استوار است و توسط آموزه های الهی شکل گرفته یک نعمت بزرگ است، انتخابات آینده اقتدار نظام اسلامی و امنیت کشور را به همراه دارد، امنیت پایه اساسی اداره هر کشوری است از سوی دیگری سپری برای دفاع از کشور است، همه مردم باید به صورت گسترده در این انتخابات شرکت کنند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا