اجتماعی

درمانگاه شبانه روزی غیرمجاز در اهواز پلمپ شد

مدیر نظارت، اعتباربخشی و صدور پروانه‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پلمب یک درمانگاه شبانه‌روزی غیرمجاز در اهواز خبر داد.

مهران امین، مدیر نظارت، اعتباربخشی و صدور پروانه ‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفت‌ و گو با خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا از پلمب یک درمانگاه شبانه ‌روزی غیرمجاز در اهواز خبر داد و گفت: پس از پیگیری و شناسایی درمانگاه خاطی توسط کارشناس پیگیری‌های ویژه اداره نظارت، هماهنگی های لازم با مقامات قضایی صورت گرفت با همراهی پلیس اطلاعات اماکن عمومی، این درمانگاه پلمب شد.

وی گفت: فعالیت بدون پروانه بهره‌ برداری و پروانه مسئول فنی، فعالیت پزشک و دندانپزشک بدون پروانه طبابت و فعالیت بخش کلینیک زیبایی بدون مجوز و توسط افراد فاقد صلاحیت، پلمب شده است.

مدیر نظارت، اعتباربخشی و صدور پروانه ‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: همشهریان می‌توانند هرگونه تخلفی مربوط به حوزه درمان و یا دخالت افراد غیرمجاز و فاقد صلاحیت در امور پزشکی را به سامانه ۱۹۰ گزارش کنند

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا