دسته‌بندی نشده

درآغازماه مهر و بازگشایی مدارس: تنبیه یک دانش آموز در ایذه / رئیس آموزش و پرورش: در حال پیگیری هستیم

در پی تنبیه یک دانش آموز توسط مدیر مدرسه در شهر ایذه، مردم خواستار برخورد جدی با مدیر و معاون متخلف شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا در پی انتشار تصاویر دست های سرخ شده یک دانش آموز در ایذه که توسط مدیر مدرسه مورد آزار و اذیت جسمی با شیلنگ پلاستیکی قرار گرفته بود، مردم شهرستان خواستار برخورد جدی با افراد دخیل در این واقعه غیرفرهنگی شدند.

مردم می گویند: به جای ارائه مشوق های تحصیلی و ترغیب به میل به دانش افزایی، چگونه بعد از این همه سال باید دانش آموزان، معاون و ناظم را با اندازه شیلنگ در دست و یا کلفتی صدای او ارزیابی کنند. کتک زده دانش آموز به دلیل بعد روانی که در جامعه و بخصوص در میان مقاطع تحصیلی ابتدایی ایجاد می کند، باعث ترس و عدم تمایل دانش آموزان در رفتن به مدرسه می شود، از همین روی باید به شدت با متخلفین برخورد کرد.

با توجه به این موضوع که والدین این دانش آموز خواستار رسیدگی سریع مسئولین شهری و استانی با مرتکبین به این تخلف فرهنگی-اجتماعی شده اند، مسعود محمدی رئیس اداره آموزش و پرورش ایذه گفت: با توجه به پیگیری خانواده این دانش آموز از طریق فرمانداری شهرستان، در حال پیگیری موضوع از طریق بازرسی هستیم. منتظریم تا مدیر و معاون مدرسه را برای ارائه توضیخات دعوت و پس از حصول گزارش، پاسخ نهایی را برای فرمانداری ارسال کنیم.

محمدی در پاسخ به این پرسش خبرنگار ما که آیا تنبیه در مدارس آزاد است یا خیر، گفت: نه و خود ما هم پیگیر این موضوع از طریق قانونی هستیم./رکنا

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا