دسته‌بندی نشده

خانواده ها در طرح های تعلیم و تربیت آموزش و پرورش فعال تر شوند

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: مصون سازی آموزش و پرورش در برابر آسیب‌ها امری ضروری و فراگیر است و بر این اساس باید با مشارکت دادن خانواده‌ها نسبت به عملیاتی کردن هر چه بهتر طرح‌ها و برنامه‌های حوزه تعلیم و تربیت اقدام کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان امروز در سی و هفتمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش کشور که در شهر اهواز برگزارشده بود، اظهار کرد: اصلی ‌ترین بستر تحقق جهاد تبیین در سطح کشورآموزش و پرورش است، زیرا این نهاد به عنوان مهمترین متولی فرهنگ به شمار می‌رود بر این اساس باید با استفاده از ظرفیت ‌های خود نسبت به تبیین دستاوردهای انقلاب برای دانش آموزان و خانواده‌ هایشان اقدام کند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان، آموزش و پرورش را مهمترین نهاد تربیتی در سطح استان دانست و بیان کرد: استفاده از ظرفیت مسئولیت‌ های اجتماعی شرکت ‌ها و صنایع برای کمک به فعالیت‌ های فرهنگیتربیتی آموزش و پرورش باید به اولویت اصلی همه دستگاه ‌ها و نهادها مبدل شود.

سردار شاهوارپور در پایان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش رکن مهم زندگی اجتماعی است؛ گفت: مصون سازی این نهاد در برابرآسیب ‌ها امری ضروری و فراگیر است و بر این اساس باید با مشارکت دادن خانواده‌ها نسبت به عملیاتی کردن هر چه بهتر طرح ‌ها وبرنامه ‌های حوزه تعلیم و تربیت اقدام کرد.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا