برگزیده هاجبهه مقاومت

حماس پیروزمندانه از نبرد کنونی خارج می شود

معاون اجتماعی شبکه جهانی الاهواز گفت: حماس دارای تجربه طولانی در مبارزه با اشغالگران است و از این برهه نیز پیروزمندانه خارج خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، دکتر جبار سعیداوی، تحلیل‌گر مسائل سیاسی در برنامه قضایا و آرا شبکه جهانی الاهواز بیان داشت: در اسرائیل اوضاع پیچیده و سختی وجود دارد و این وضع حتی پیشاز طوفان الاقصی نیز وجود داشت، پس از این عملیات ضعف این رژیم بیش از پیش آشکار شد.

معاون اجتماعی شبکه جهانی الاهواز با بیان اینکه مردم فلسطین در دفاع از کشور و عقیده خود همواره آماده بودند؛ عنوان داشت: رژیم صهیونیستی به دنبال بهانی بود تا شکست داخلی خود را جبران کند و در این راه از رسانه های خود بهره گرفته است، شبکه های جعلی و رسانه های تابع صهیونیست به گونه ای تهاجم اسرائیل را برای جهانیان منعکس می کنند که گویی دفاع از خود بوده است.

سعیداوی تصریح کرد: حماس دارای تجربه طولانی در مبارزه با اشغالگران است و از این برهه نیز پیروزمندانه خارج خواهد شد.

وی ماجرای اسیران اسرائیلی را یکی از پرونده های فشار بر نتانیاهو دانست و ابراز داشت: مقاومت خواهان آزادی تمامی اسیران اززندان های رژیم صهیونیستی است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی در پایان گفت: این اعلام که رسانه های بیگانه آن را به کار می برند و اسیران رژیم صهیونیستی را شهروند غیر نظامی معرفی می کنند، کاملا اشتباه است ما شاهد بودیم که حتی معلمان نیز جز سربازان نظامی بودند همه صهیونیست ها سربازان ذخیره ارتش این رژیم هستند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا