برگزیده هاجبهه مقاومتخوزستانسیاسی

حضرت ایت الله موسوی جزایری اسوه ای ستودنی و الگویی ارزشمند برای نسل های آینده است/این عالم ربانی حلقه وصل بین مردم و مسئولین است

به گزارش ندای رسا، سردار مسعود فلاحی، مشاور عالی فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) در آئین تکریم نیم قرن مجاهدت حضرت آیت الله موسوی جزایری و در مصاحبه اختصاصی با ندای رسا بیان داشت: برگزاری آئین تکریم حضرت آیت الله موسوی جزایری، ابتکاری قابل تقدیر و مردمی است.
وی عنوان کرد: تجلیل از شخصیتی وارسته و اسوه ای ستودنی از آن جهت مهم استکه می توان آن را به عنوان الگوی موفق برای نسل های آینده معرفی کرد.

سردار فلاحی اظهارداشت: این شخصیت وارسته تربیت یافته و تربیت کننده نسل های اول تا چهارم انقلاب است، همه اقشار به ویژه عشایر غیور عرب در کنار دیگر قومیت ها در این مراسم حضور و مشارکت داشته و از این اسوه تقدیر کردند، حضرت آیت الله موسوی جزایری، حلقه وصل بین مردم و مسئولین است، ایشان به شکل ویژه از رزمندان تفقد می کرد، علمای زیادی توسط ایشان به مراتب بالای علمی دست یافتند و در حال خدمت به نظام و اسلام هستند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا