برگزیده هاجبهه مقاومت

حضرت آیت الله رئیسی به دنبال تحقق عدالت در کل منطقه بود

به گزارش ندای رسا، حجت الاسلام کاظم حیدری، کارشناس دینی  در شبکه جهانی الاهواز عنوان کرد: حضرت آیت الله رئیسی به دنبال تحقق عدالت برای امت اسلامی در منطقه بود این هدف را با همه توان دنبال می کرد.

وی افزود: در این راه منهج و شیوه ایشان همان منهج امام حسین (ع) بود، برای تحقق این هدف خستگی نمی شناخت، این راه را تا اخرین لحظات زندگی ادامه داد تا اینکه خداوند مقام شهادت را نصیبشان کرد.

حجت الاسلام حیدری گفت: اگر شخثی به این سطح از محبوبیت بین مردم برسد   بدون شک در مدرسه و مکتب ثقلین، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب پرورش یافته است، اخلاص و تواضع از شاخصه های آیت الله رئیسی بود، اگر در عملی اخلاص وجود داشته باشد آن عمل ارزشمند می شود، از نزدیکان ایشان نقل شده که هیچگاه خود را از دیگران حساب نمی کرد، این اخلاص و تواضع را در همه مراحل حیات ایشان و در موقعیت های مختلف می توان مشاهده کرد، نتیجه این اخلاص در فعالیت هایشان متبلور شد، به صورت مستمر و بدون توقف در حال فعالیت در جهت رفع مشکلات مردم بود، نمونه آن در خوزستان است، فعالیت های ایشان چه در زمانی که در قوه قضائیه و چه در ریاست جمهوری هموار پیگیر مشکلات خوزستان بود، بسیاری از مشکلات خوزستان از جمعه مشکل حقوق کارگران هفت تپه، مشکل فاضلاب در شهر اهواز و مشکلات زیست محیطی از اولویت های ای شخص خدمتگزار و فداکار بود.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان داشت: رهبر انقلاب اسلامی خدمات رئیس جمهور فقید را از روی علم و آگاهی بیان کردند و از محبوبیت ایشان نیز آگاه هستند، از سوی دیگر ایشان را با لقب عالم خطاب کردند که معنای خاص و ویژه دارند، مرتبه ایشان از نظر علمی بسیار بالا بود، همچنین ایشان را مغتنم توصیف کردند که به معنای ارزشمند بودن این شخصیت ایثاگر بود. همه این کلمات معانی خاصی بودند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا