سیاسی

تجمع مربیان پیش دبستانی درب استانداری/ خواسته آن ها چیست؟ + تصاویر

با شروع سال تحصیلی جدید ، مربیان پیش دبستانی برخی از شهرستان های خوزستان ، صبح امروز در مقابل استانداری این استان دست به تجمع اعتراضی زدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، برخی از مربیان پیش دبستانی در خوزستان با ارسال تصاویری از فصل دوباره اعتراضات صنفی خود خبر دادند.

این مربیان پیش دبستانی که با پلاکاردهایی در دست در مقابل استانداری خوزستان اقدام به تحصن کرده بودند به رکنا گفتند: با وجود کمبود شدید معلم و نیروی آموزشی در خوزستان، مسئولین حاضر نیستند از مربیانی که دارای چندین سال سابقه تدریس هستند استفاده کنند.

این مربیان پیش دبستانی که تعداد زیادی از آنها از نیروهای شهرستان ایذه و از مربیان بعد از سال 91 هستند، می گویند: ما چالش بدون پایان اداره کل آموزش و پرورش خوزستان هستیم و نیازمند توجه نمایندگان مجلس، وزارت آموزش و پرورش و استانداری خوزستان هستیم . تنها خواسته ما تبدیل وضعیت است.

یکی از این مربیان می گوید: در دوره های گذشته تا کنون متاسفانه بیشترین آسیب را از مدیران آموزش و پرورش ایذه خورده ایم و هرگز مورد حمایت قرار نگرفتیم. سال هاست میان دفتر نماینده مجلس، مدیران متعدد آموزش و پرورش ایذه ، فرمانداری و اداره کل آموزش و پرورش خوزستان پاسکاری می شویم.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا