برگزیده ها

با کشتار خبرنگاران: رژیم صهیونیستی نمی‌خواهد صدای مظلومیت ملت فلسطین به جهان برسد

معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز گفت: شمار شهدای خبرنگار یک ماه گذشته در تاریخ جنگ های جهان بی سابقه بوده است و این نشان از اهمیت کارخبرنگاری و اطلاع رسانی است که رژیم صهیونیستی می خواهد از این طریق با سکوت کامل به جنایات خود علیه مردم مظلوم فلسطین وغزه ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، حسن هانی زاده، معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز در مراسم بزرگداشت شهدای خبرنگار جبهه مقاومت اظهار داشت: در یک ماهاخیر حدود ۴۶ شهید در حوزه رسانه تقدیم جهان اسلام شد، این نشان می دهد که رژیم صهیونیستی افزون بر بمباران مردم بی دفاع از طریق کشتار و قتل خبرنگاران سعی دارد تا صدای مظلومیت ملت فلسطین به گوش جهانیان نرسد.

هانی زاده بیان داشت: شمار شهدای خبرنگار یک ماه گذشته در تاریخ جنگ های جهان بی سابقه بوده است و این نشان از اهمیت کارخبرنگاری و اطلاع رسانی است که رژیم صهیونیستی می خواهد از این طریق با سکوت کامل به جنایات خود علیه مردم مظلوم فلسطین وغزه ادامه دهد.

وی افزود: همایش امروز نشانه اهمیت کار اطلاع رسانی و خبرنگاری است و به دلیل نزدیکی مردم خوزستان و اهمیتی که به مبارزات ملت مظلوم فلسطین می دهند، با تمام اقوام و توان خود در کنار مردم ستم دیده غزه قرار گرفته اند.

معاون سیاسی شبکه جهانی الاهواز با بیان اینکه با جهاد تبیین باید در مقابل رسانه های رژیم صهیونیستی ایستادگی کرد، ابراز داشت: بخشی از حوزه اطلاع رسانی را جهاد تبیین می دهد که قسمتی از آن مربوط به مقابله با رسانه های صهیونیستی و آمریکایی است.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا