خوزستانسیاسی

انتخاب با بصیرت، آینده کشور را تضمین خواهد کرد

به گزارش ندای رسا، علی سواری، فعال اجتماعی در شبکه جهانی الاهواز عنوان کرد: در نظام اسلامی، انتخابات ریاست جمهوری به دلیل گزینش رئیس قوه اجرای کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است، اسلام ناب محمدمی به صوره برجسته در ایران اسلامی در حال اجرا بوده و یکی از چهره های آن رجوع به رأی مردم است، بدون شک انتخاب با بصیرت آینده کشور را تضمین خواهد کرد.

وی افزود: رأی مردم برای اختیار مسئولین خود در نظام جمهوری اسلامی در اولویت قرار دارد، در مناظرات اخیر انتخاباتی، ویژکی های 6 نامزد این پست رای برای مردم برجسته ساخت، شورای نگهبان این 6 نفر را تزکیه کرده است و این به معنای آن بوده که همه این افراد قابل اعتماد هستند، برای درک ویژگی های یک فرد اصلح باید زندگی سیاسی و مدیریتی وی را بررسی کرد، در چه جاهایی موفق و نگاه رهبر معظم انقلاب به فعالیت های وی چگونه بوده است، همچنین نگاه اهل علم به وی چگونه است.

سواری گفت: انتخاب با بصیرت سبب می شود تا آینده کشور تضمین شود، فردی که انتخاب می کنیم نباید غرب گرا باشد، نباید قومی گرا باشد یا در اجرای برنامه های عمرانی نگاه گزینشی داشته باشد.

وی افزود: مشارکت فراگیر از آنجا که فرصت رشد همگانی و برابر استعدادهاست ، عین عدالت است و چون نظارت جمعی را افزایش می دهد قطعا کاهنده فساد است و قدرت توزیع عادلانه ای پیدا می کند و شفافیت به اوج می رسد، رئیس جمهور آینده باید به شاکله آیت الله رئیسی باشد، بدون شک  پشتوانه مردمی حاصل از مشارکت و افزایش مشروعیت و مقبولیت نظام ، توان رایزنی های بین المللی سیاست خارجی در راستای تحقق منافع ملی کشور را به طور چشمگیری افزون تر می‌کند.

این کارشناس اجتماعی عنوان داشت: شعار هیهات من الذله باید شعار اساسی رئیس جمهور آینده باشد، همانگونه که شهید رئیسی در مقابل دشمنان ایستاد در سازمان ملل از قرآن دفاع و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

وی در پایان گفت: سیره امامین انقلاب اسلامی هم همواره تاکید بر اهمیت مشارکت مردم و برگزاری انتخابات بوده و تاکید نموده‌اند که نه تنها جمهوریت بلکه اسلامیت نظام هم وابسته به انتخابات است و هرگونه تبلیغ علیه مشارکت مردم را مخالفت با ایران، اسلام و جمهوری اسلامی دانسته‌اند این به معنای وحدت برای حفظ استقلال کشور است.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا