اجتماعیبرگزیده هاخوزستان

افکار حضرت ایت الله موسوی جزایری الهام بخش ما برای مبارزه با طاغوت بود

به گزارش ندای رسا، سعید سعدی، رئیس امور فرهنگی قوه قضایه و قاضی دیوان عالی کشوری در آئین تکریم نیم قرن مجاهدت حضرت ایت الله موسوی جزایری در مجتمع فجر اهواز بیان داشت: از سال 1354 هنگامی که 13 سال داشتم با این فقیه بزرگوار اشنا شدم، در آن دوران حرکت انقلاب به تازگی شروع شده بود، افکار ایشان در آن دوران الهام گر ما در مبارزه با طاغوت بود.

وی افزود: اولین بروز فعالیت های ایشان حضور عالمانه در همه صحنه ها بود، حضرت آیت الله جزایری، پدر انقلاب در خوزستان هستند، در شرایط سخت همواره در کنار مردم بودند، هر جا انحرافی شکل می گرفت جلوی آن می ایستادند.
قاضی دیوان عالی کشور گفت: این فقیه برجسته فعالیت های بنیادین زیادی در استان انجام داده که شامل تاسیس مدارس علمی، تاسیس دانشگاه و شبکه الاهوا و انجمن های اسلامی دانش آموزان می شوند، ایشان پدر دلسوزی برای همه رزمندگانی بودند که در دوران دفاع مقدس به خوزستان می آمدند کما اینکه خودشان نیز در جبهه های جنگ حضور داشتند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا