دسته‌بندی نشده

افزایش پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی اهواز

مدیر کل فرودگاه های خوزستان گفت: دو پرواز در مسیر اهواز قشم و برعکس به پروازهای فرودگاه بین المللی شهید قاسم سلیمانی اهواز اضافه شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ندای رسا، سید مهدی رزاز، مدیر کل فرودگاه‌های خوزستان گفت: پرواز شماره ۲۵۱۱ در مسیر اهواز به قشم با تایپ هواپیما f۵۰ برقرار شده است.

رزاز افزود: این پرواز توسط شرکت هواپیمایی کارون هفته‌ای دو بار در مسیر اهواز – قشم – اهواز در روز‌های دوشنبه و پنج شنبه انجام می شود.

وی در خصوص آخرین وضعیت پرواز‌های فرودگاه بین المللی شهید قاسم سلیمانی اهواز اظهار کرد: در حال حاضر روزانه ۵۰ تا ۵۵ پرواز داخلی در این فرودگاه بین المللی انجام می‌شود.

رزاز در خصوص افزایش پرواز‌های فرودگاه اهواز، افزود: در تلاش هستیم تا با رایزنی با شرکت‌های هواپیمایی تعداد پرواز‌های داخلی فرودگاه را افزایش دهیم.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان گفت: در این زمینه از هر شرکت هواپیمایی که به دنبال حضور و ارایه پرواز در فرودگاه اهواز باشد به طور کامل حمایت خواهیم کرد و در این زمینه آمادگی کامل در استان وجود دارد.

مشاهده بیشتر

مدیریت

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا